Επίσκεψη της παράταξης “Κάλυμνος-Δύναμη Πολιτών” σε Ευαγγελίστρια, Υπαπαντή και Άγιο Μάμμα
Share
Ο υποψήφιος Δήμαρχος Εμμαν. Γιαννικουρής και η Παράταξη “Κάλυμνος-Δύναμη Πολιτών”, επισκέφθηκαν τις Ενορίες Ευαγγελίστριας, Υπαπαντής και Αγίου Μάμαντος , συνομίλησαν με κόσμο και άκουσαν παράπονα, παραινέσεις και συμβουλές.
«Γεννητούρια» είχαμε στην Ρόδο, πρόσφατα. Τις τελευταίες μέρες, νεαρά χελωνάκια Caretta caretta ξεμύτισαν από τις φωλιές τους της στις παραλίες του Ενυδρείου και της...
«Abu Hamza». Αυτή ήταν η κωδική ονομασία Σύρου δουλέμπορου, που συνελήφθη ως επικεφαλής 11μελούς κυκλώματος που διακινούσε μετανάστες από την Τουρκία στη Ρόδο.
Συνελήφθη χθες...